Трускавець 2022 на VIRTUAL.ua
Карта Трускавець. Заклади, місця та організації у Трускавець.

Трускавець – місто-курорт на Заході України, яке добре відоме не тільки в Україні, а і далеко за її межами. Містечко має доволі давню історію (перші згадки датуються ще 1469 роком), проте справжня популярність і відомість прийшла до Трускавця на початку XIX-го століття (а саме з 1827 року), коли тут була заснована перша водолікарня.

Наприкінці XIX століття місцевими меценатами у Трускавці був закладений унікальний дендрологічний парк, рослини і дерева для якого привозились з усього світу.

Трускавець має дуже вдале еко-розташування: майже з усіх сторін містечко оточене хвойно-листовими парками і лісами. Знаходячись на висоті 450 м. на рівнем моря, в цьому регіоні склався м’який приємний клімат і унікальні природні умови для оздоровлення.

За десятки років активної роботи, в Трускавці сформувалась чудова інфраструктура закладів оздоровлення і spa-відпочинку. Тут діють багато санаторіїв, резорт-готелів, вілл і приватних пансіонатів, до послуг туристів і відпочиваючих – десятки ресторанів різних кухонь і цінових діапазонів.
 
Цілющі мінеральні джерела, чисте передкарпатське повітря і унікальні запаси гірського «воску» – озокериту – зробили Трускавець містом-здравницею, в яку щороку приїждають відпочити і оздоровитись сотні тисяч людей.